Перейти до основного контенту
28°
Ясно
04 серпня 2026
Вівторок
28°
Ясно
Вдень
33°
Ясно
Вночі
21°
Ясно
05 серпня 2026
Середа
30°
Мінлива хмарність
Вдень
36°
Ясно
Вночі
25°
Ясно
06 серпня 2026
Четвер
31°
Мінлива хмарність
Вдень
38°
Ясно
Вночі
26°
Ясно
07 серпня 2026
П'ятниця
25°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
30°
Ясно
Вночі
25°
Дощ, Мінлива хмарність
08 серпня 2026
Субота
17°
Мінлива хмарність
Вдень
17°
Похмуро
Вночі
19°
Дощ, Похмуро
09 серпня 2026
Неділя
19°
Ясно
Вдень
23°
Ясно
Вночі
14°
Ясно

Львів’ян кличуть на безкоштовні цікаві екскурсії перейменованими вулицями: реєстрація

25 квітня 2024, 10:16
Пресслужба ЛМР
До Дня міста у Львові відбудуться екскурсії-лекції на нових і перейменованих вулицях. Це будуть пізнавальні прогулянки чотирма вулицями та розповіді про людей, чиїми іменами вони названі: Мирослав Скорик, Маркіян Іващишин, Софія Яблонська, Юрій Руф.

На кожній із локацій учасників події супроводжуватимуть дві людини: гід чи гідеса, що допоможе зануритись в історичний контекст та роздивитися найцікавіші точки на маршруті, а також — ті, хто знали, товаришували, працювали зі згаданими постатями чи досліджували їхні життєві й творчі досвіди.

У центрі уваги проєкту — люди культури, які в різні періоди й різними способами творили обличчя міста, впливали на культурні та суспільні процеси, змінювали свої середовища і країну.

Участь у екскурсіях безкоштовна, однак охочих долучитись просять попередньо зареєструватись:

-       Екскурсія вулицею Мирослава Скорика + лекція (27 квітня) – реєстрація;

-       Екскурсія закапелком Маркіяна Іващишина + лекція (27 квітня) – реєстрація;

-       Екскурсія вулицею Софії Яблонської + лекція (28 квітня) – реєстрація;

-       Екскурсія вулицею Юрія Руфа + лекція (28 квітня) – реєстрація.

Додамо, проєкт «Вулиці Імен» є ініціативою Інституту стратегії культури та Львівського туристичного офісу за підтримки Львівської міської ради.

Нагадаємо, цими вихідними Львів відзначатиме День міста: заплановані події будуть присвячені подяці і допомозі захисникам України, завдяки яким наше місто може відзначати 768 річницю.