15 найрозумніших учнів львівських шкіл отримали від мерії премії у розмірі 30 тисяч гривень
09 грудня 2024, 16:27
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Сьогодні, 9 грудня, міський голова Львова Андрій Садовий вручив грошові премії переможцям Програми підтримки обдарованої молоді. 15 найталановитіших учнів та учениць шкіл міста отримали подяку від міста та грошову винагороду — по 30 тисяч гривень.
