54 львівські школярі, які найкраще склали НМТ, отримали по 10, 20 та 30 тисяч гривень від міста
30 липня 2024, 12:42
Пресслужба ЛМР
Львів зайняв перше місце в Україні серед закладів із найбільшою кількістю випускників, що склали національний мультипредметний тест найкраще. Цьогоріч найвищі результати за тест отримали 54 львівські школярі, відтак сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий вручив їм премії від 10 до 30 тисяч гривень.
