Ангели пам'яті: школярі принесли на Меморіал Героїв Небесної Сотні саморобних ангеликів
21 листопада 2023, 15:14
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Сьогодні у Львові школярі міста проводять акцію «Ангели пам’яті»: діти приходять на Меморіал пам'ять Героїв Небесної Сотні і залишають на ньому заздалегідь зроблені ними ангелики, які символізують пам'ять про усіх загиблих за нашу державу, її гідність і свободу.
