Біля Оперного театру засвітили головну ялинку міста 2025
05 грудня 2025, 18:50
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Сьогодні, 5 грудня, напередодні Дня святого Миколая, біля Оперного театру засвітили міську ялинку. Розпочали подію із хвилини пам’яті, аби вшанувати всіх тих, хто віддав своє життя, захищаючи Україну. Перша леді Львова Катерина Кіт-Садова подякувала родині Пашечко, яка безкоштовно подарувала місту свою 14-метрову ялинку. Від громади сім’ї подарували саджанець ялинки — як знак вдячності за їхній жест.
