Біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» вшанували пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи
15 грудня 2025, 14:56
Пресслужба ЛМР
Сьогодні у Львові біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля», що на вул. Морозній, 31а, вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Від громади міста до вшанування долучилась Ірина Маруняк, заступниця міського голови з питань доступності.
