Cтартували підготовчі роботи з будівництва дублюючого шляхопроводу на вул. Ковча
17 березня 2026, 16:40
Пресслужба ЛМР
Вчора стартували підготовчі роботи з будівництва дублюючого шляхопроводу на вул. Ковча. Новий шляхопровід матиме три смуги руху, вело-пішохідну зону та світлофорне регулювання. Роботи з будівництва виконуватиме ТзОВ «Онур». Як наголошують у мерії, цей проєкт має пришвидшити рух транспорту на перевантаженій вул. Шевченка та створити умови для реконструкції наявного аварійного моста.
