Даруємо тепло разом: як взимку Львів піклувався про людей без домівки
15 березня 2024, 14:21
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Аби максимально допомогти і підтримати людей, які з певних причин втратили домівки, цієї зими у Львові тривала кампанія «Даруємо тепло разом». Її учасниками були комунальні центри та громадські організації, які піклуються про бездомних людей.
