Делегація НЕФКО минулого тижня відвідала Львів
23 квітня 2026, 14:28
Пресслужба ЛМР
Минулого тижня відбувся офіційний візит членів Ради директорів Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) з Фінляндії та Швеції до Львова. Вони відвідали місто вперше. Спільно з міською адміністрацією НЕФКО реалізує кілька важливих інфраструктурних проєктів, пов’язаних з будівництвом соціального житла для поранених військових, що проходять реабілітацію, модернізацією міської школи та впровадженням зелених технологій на підприємствах міста. Іноземні гості оглянули об’єкти та обговорили подальшу співпрацю у стінах львівської Ратуші.
