До Дня Національної гвардії посмертно вшанували 29 нацгвардійців
25 березня 2026, 17:41
Пресслужба ЛМР
Традиційно до пам’ятних дат у Львові провели вже 32-гу церемонію нагородження відзнакою «Почесний знак Святого Юрія» (посмертно) Захисників та Захисниць, які з 2014 року та від початку повномасштабного вторгнення росіян боронили Україну. Сьогодні, до Дня Національної гвардії, посмертно вшанували 29 нацгвардійців, які загинули від рук окупантів. Нагороди вручили родинам захисників.
