До Дня Національної гвардії у Львові 30 захисників посмертно нагородили «Почесним знаком Святого Юрія»
25 березня 2025, 15:53
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Сьогодні, напередодні Дня Національної гвардії, у Львові відбулась 20-та церемонія нагородження відзнакою «Почесний знак Святого Юрія» (посмертно) захисників та захисниць, які з 2014 року та від початку повномасштабного вторгнення росіян боронили Україну. Сьогодні посмертно нагородили 30 нацгвардійців, які загинули від рук окупантів. Нагороди вручили рідним захисників.
