До Львова привезли всі три «Золоті мʼячі», які здобували українські футболісти
29 травня 2025, 12:26
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Сьогодні до Львова вперше в історії привезли три «Золоті мʼячі», які здобували українські футболісти: у 1975 році його отримав Олег Блохін, у 1986 — Ігор Бєланов, а у 2004 — Андрій Шевченко. Легенди українського футболу також приїхали до Львова, щоб не лише презентувати «Золоті мʼячі», а й надихнути дітей займатися футболом. На площі Ринок нагороди простоять до неділі, 1 червня, а потім поїдуть в інші міста України.
