Голова агентства USAID Саманта Пауер відвідала Львів
03 жовтня 2024, 21:01
фото: Андрій Пашковський
Сьогодні адміністраторка Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Саманта Пауер в межах візиту до України завітала до Львова. Вона відвідала один з молодіжних центрів мережі ТВОРИ! – Urban Camp Lviv, аби обговорити потреби внутрішньо переміщеної молоді, що там проживає. А після того – прогулялась з міським головою Андрієм Садовим вечірнім містом.
