Головну ялинку Львова демонтували
22 січня 2026, 18:25
Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 22 січня, демонтували головну міську ялинку з площі перед Оперним театром. Цьогоріч вперше гілки дерева передали для підопічних Домівки врятованих тварин. А стовбур традиційно використають для опалення.
