Головну ялинку Львова відвезли на компостування
13 січня 2025, 17:48
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Сьогодні головну ялинку Львова, яку встановили 5 грудня на площі перед Оперним театром, розкрижували і відвезли на станцію компостування (вул. Пластова, 13). Відтак ялинка стане підживкою для дерев у парках та скверах. Як наголошує Роман Яцикович, проєктний менеджер ЛКП «Львівспецкомунтранс», це приклад правильної екологічної утилізації відходів.
