Головну ялинку міста розібрали
12 січня 2024, 15:25
фото Романа Балука для Львівської міської ради
У Львові вже розібрали головну ялинку міста. Спершу комунальники зняли освітлення, після чого розкрижували дерево. Далі стовбур ялинки подрібнять на дрова, а гілки на міській компостувальній станції перетворять на органічну підживку. Львів’ян закликають не викидати свої новорічні дерева у сміттєві баки, а правильно утилізовувати їх.
