Купол Грибовицького полігону засіяли травою — скоро там можна буде пограти в гольф
22 вересня 2025, 16:31
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Львів переходить до фінальної стадії другої фази рекультивації Грибовицького полігону. Мембрану, яка вкриває купол, уже засипано родючим ґрунтом, і почався посів багаторічних трав із Данії. Вже засіяно 80 тисяч квадратних метрів (це як чотири площі Ринок або півтора стадіони «Арена Львів»). Трава вже зійшла. До кінця року купол засіватимуть вдруге. А далі розпочнеться посів на схилах і терасах полігону.
