Львів поділився досвідом із 16 громадами України
27 березня 2026, 18:12
Пресслужба ЛМР
У Львові продовжують реалізовувати навчальні програми для представників українських громад, у межах яких місто ділиться своїми найкращими практиками у різних сферах. Сьогодні завершилася резиденція із доступності «Місто для кожного: доступність, гідність, повага». Участь у резиденції взяли представники 16 громад з різних областей України. Впродовж чотирьох днів учасники мали теоретичні і практичні заняття, зустрічі з ветеранами та керівниками сфер гостинності, а також оглянули конкретні приклади впровадження доступності у місті. Сьогодні, в останній день резиденції, міський голова Львова Андрій Садовий подякував кожному за небайдужість до цієї теми, і вручив сертифікати про проходження міських навчань.
