Львів відзначив 35-ту річницю підняття українського прапора над міською Ратушею
03 квітня 2025, 14:42
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Сьогодні, 3 квітня, Львів відзначив 35-ту річницю підняття Державного прапора України: саме в цей день 35 років тому синьо-жовтий прапор вперше замайорів на будівлі міської Ратуші. З цієї нагоди депутати першого демократичного і восьмого (нинішнього) скликань міської ради та військові урочисто підняли державний стяг на головній вежі міста.
