Мер Львова нагородив подяками і преміями працівників львівських училищ
02 жовтня 2024, 18:03
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Сьогодні, 2 жовтня, в Україні відзначають День працівників професійно-технічної освіти. З цієї нагоди міський голова Львова Андрій Садовий нагородив найкращих представників училищ Львова, вручивши їм подяки та премії у розмірі посадового окладу.
