Мер Львова прозвітував перед громадою за 2025 рік
16 січня 2026, 17:56
Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 16 січня, мер Львова Андрій Садовий прозвітував перед громадою за 2025 рік. На зустріч були запрошені представники різних середовищ. Загалом — близько 500 осіб, серед яких — військові, духовенство, освітяни, медики, волонтери, підприємці, митці,журналісти та інші.
