Мер Львова зустрівся з нобелівським лауреатом Сванте Паабо
30 травня 2026, 15:43
Пресслужба ЛМР
Шведський генетик Сванте Паабо, який у 2022 році отримав Нобелівську премію з фізіології або медицини за відкриття в області геномів вимерлих приматів та еволюції людини, вперше приїхав до України. Він є головним спікером на найбільшому науковому фестивалі «OL Science Tech Fest 2026», що проходить зараз у Львові. Також у фестивалі візьме участь британський фізик і популяризатор науки Ніколас Брейтвейт. В рамках візиту вчені зустрілися з міським головою Львова Андрієм Садовим та залишили записи в книзі почесних гостей міста.
