Мешканці соціального житла разом озеленили свій простір
27 вересня 2025, 17:08
Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 27 вересня, мешканці соціального житла на вул. Миколайчука, 34 у Львові висадили дерева та кущі на території комплексу, де тимчасово проживають під час лікування і реабілітації в центрі UNBROKEN. Ініціатива мала на меті не лише озеленити територію, а й стати символом спільної турботи про комфортне середовище та взаємопідтримку. Такі заходи важливі для соціальної реабілітації й інтеграції ветеранів у громаду.
