Місто лікує: оркестр INSO-Львів зіграв для воїнів та лікарів особливий концерт
14 червня 2024, 19:33
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Майже сотня захисників, захисниць та медиків відвідали сьогодні, 14 червня, концерт оркестру INSO-Львів в межах програми «Місто лікує». Для учасників підготували спеціальну музичну програму, щоб допомогти у їхній реабілітації. Оркестром керував французький диригент Ніколя Шалвін, який вдруге приїхав до Львова. Це вже другий концерт INSO-Львів в межах програми «Місто лікує» для військових, які проходять реабілітацію у Львові.
