На Грибовицькому полігоні скоро висаджуватимуть дерева
30 травня 2024, 09:48
фото Романа Балука для Львівської міської ради
До липня цього року технічну фазу робіт з рекультивації Грибовицького полігону мають завершити і розпочати наступну, під час якої «купол» накриють родючим шаром ґрунту і висадять зелені насадження. Як стверджують у ЛКП «Зелене місто», через кілька років колишній полігон перетвориться на справжню зелену зону, безпечну для відпочинку людей.