На Пагорбі Слави розпочали роботи з ексгумації радянських військових поховань
01 травня 2025, 18:37
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Сьогодні, 1 травня, на території Пагорба Слави розпочали ексгумацію радянських військових поховань. У перший день фахівці Меморіально-пошукового центру «Доля» дослідили територію, де було 8 одиночних могил. Кількість захоронень підтвердилася, але місця поховання людей та надмогильних надгробків не співпали, що вказує на байдужість та зневагу радянської влади до своїх воїнів. Про це говорили сьогодні під час брифінгу.
