Найкращою двірницею Львова у 2025 році стала Іванна Кучма
24 березня 2025, 15:37
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Сьогодні у Львові нагородили переможців конкурсу на звання «Найкращий двірник Львова-2025». Кандидатів на конкурс подавали самі мешканці, а згодом відбулося голосування за них. Переможницею цьогоріч стала Іванна Кучма (ПП «Сад-ЛВ», вул. Тракт Глинянський, 55). За неї проголосувало 327 мешканців. Зранку мер Львова Андрій Садовий привітав переможницю безпосередньо на робочому місці, а вже обідню пору, у Ратуші, нагородив найкращих двірників з кожного району. Усі переможці отримали подяки від громади міста. Також на них чекають грошові премії та подорож на двох у Закарпаття.
