Нижнє озеро на вул. Панча знову почали наповнювати водою
29 травня 2026, 12:54
Пресслужба ЛМР
Нижнє озеро на вул. Панча знову почали наповнювати водою. Як повідомили у Шевченківській районній адміністрації, вчора підрядна організація ліквідувала пошкодження мембрани, через яке не тримався рівень води, і вже сьогодні зранку водойму почали заповнювати. Натомість у верхньому озері теж є пошкодження — їх ліквідовувати почнуть вже з наступного тижня. Роботи з ліквідації дефектів мембрани підрядник проводить за власний кошт, а всі інші роботи з відновлення озер і благоустрою довкола — за кошти приватного інвестора.
