Осінній день «Велосипедом на роботу»
19 вересня 2024, 12:13
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Сьогодні, 19 вересня, в межах Європейського тижня мобільності, у Львові відбувається вже традиційний осінній день «Велосипедом на роботу». Акція розпочалась вранці з велосніданку на пл. Ринок. Учасники мали можливість придбати каву від велокафе «Ангар», пригоститися смаколиками, поспілкуватися. А після - вирушити на своєму двоколісному до офісів чи інших потрібних локацій.
