Пацієнти реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ відвідали спецпоказ фільму «Я і Фелікс»
18 квітня 2024, 10:34
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Вчора у Львові відбувся спеціальний показ українського фільму «Я і Фелікс», після якого глядачі мали змогу поспілкуватись із його режисеркою Ірино Цілик. На події також були пацієнти реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ, міський голови Львова разом з дружиною, письменниця та літературознавиця Оксана Забужко.
