Представники водоканалів різних міст України обговорюють у Львові кращі практики управління
10 грудня 2024, 15:49
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Сьогодні у Львівській ратуші відбувається семінар на тему: «Корпоративне врядування та практики доброчесності для муніципальних підприємств». До Львова з’їхалися представники водоканалів з різних міст України, щоб ділитися досвідом та отримати нові знання щодо впровадження практики доброчесності, політики запобігання корупції та політики ведення публічних закупівель. Захід організовано в межах проєкту «Міста Доброчесності» за підтримки європейської Антикорупційної Ініціативи (EUACI) та Північної екологічної фінансової корпорації (NEFCO).
