Сьогодні на Грибовицькому полігоні висадили 13 дерев – польових кленів та грабів
10 грудня 2025, 18:05
Пресслужба ЛМР
Сьогодні на Грибовицькому полігоні міський голова Львова Андрій Садовий разом з європейськими партнерами та представниками міністерства розвитку громад та територій України долучились до висадки 13 дерев – польових кленів та грабів. В такий спосіб завершують другий етап рекультивації колись одного з найбільших сміттєзвалищ в країні. Невдовзі тут облаштують поле для гольфу, як частину реабілітації для ветеранів.
