Теплові мережі вже на 70% готові до зими: на вул. Дж. Вашингтона розпочали заміну мережі під дорогою
18 липня 2024, 16:53
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Теплопостачальне підприємство ЛМКП «Львівтеплоенерго», готуючись до нового опалювального сезону, вже завершило гідравліку магістральних теплових мереж і відновило подачу гарячої води усім споживачам. І зараз проводять заміну аварійних ділянок, зокрема тих, де було виявлено пошкодження в часі гідравліки. Паралельно проводиться також ремонт у котельнях, центральних теплових пунктах та ТЕЦ. Головний акцент, як і минулого року, на забезпеченні усіх об’єктів теплопостачання резервним живленням.
