«Ця лікарня – одна з прогресивних і показових, на яку ми рівняємось»: міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко про роботу Першого медоб’єднання Львова
21 травня 2025, 17:38
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Сьогодні, 21 травня, міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко завітав до Першого медичного об’єднання Львова. Тут йому презентували добудову двох нових поверхів у поліклініці на вул. Мазепи, де лікують поранених з центру UNBROKEN, оновлені відділення дитячої лікарні та ангіографічну систему експертного класу. Віктор Ляшко був вражений змінами у міських лікарнях, а відтак вручив Подяку Прем’єр-міністра України всьому медичному колективу центру UNBROKEN.
