У Дублянах висадили алею з сакур у пам’ять про полеглих Героїв
13 жовтня 2025, 17:56
Пресслужба ЛМР
Сьогодні у м. Дубляни, на території навчальних корпусів тепер уже Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького (вул. Студентська, 3), висадили алеї пам’яті Героїв України. Простір із сакур присвятили загиблим випускникам і працівникам університету та мешканцям Дублян. Участь у поминальній молитві та висадці дерев взяла заступниця міського голови Львова з гуманітарних питань Ірина Кулинич, ректорат університету, духовенство студенти на мешканці Дублян.
