У Львівській мерії вручили дипломи стажувальникам-учасникам програми «Перший кар’єрний крок»
28 березня 2025, 15:59
фото Анастасії Смольєнко для Львівської міської ради
Сьогодні у Ратуші урочисто вручили дипломи учасникам програми стажування «Перший кар’єрний крок». Ця програма діє у Львівській міській раді понад 15 років і дає можливість студентам усіх вишів пройти стажування у будь-якому управлінні чи департаменті. Міський голова Львова Андрій Садовий привітав молодь, що успішно пройшли стажування, та закликав долучатись до роботи в органах місцевого самоврядування.
