У Львові 200 старшокласників зіграли теренову гру біля зруйнованого музею Романа Шухевича
08 березня 2025, 16:57
фото Анастасії Смольєнко для Львівської міської ради
У Білогорщі, біля знищеного російським шахедом музею Романа Шухевича, відбулась велика теренова гра за участі 200 старшокласників та учнів львівських професійних закладів освіти. Гра була присвячена 75 річниці загибелі головнокомандувача Української повстанської армії.

{gallery _news/2025/03/08/теренова гра}