У Львові 30 захисників посмертно нагородили «Почесним знаком Святого Юрія»
02 травня 2025, 16:12
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Сьогодні, напередодні Дня міста, у Львові відбулась 21-ша церемонія нагородження відзнакою «Почесний знак Святого Юрія» (посмертно) захисників та захисниць, які з 2014 року та від початку повномасштабного вторгнення росіян боронили Україну. Сьогодні посмертно нагородили 30 військових, які загинули від рук окупантів. Нагороди вручили рідним захисників.
