У Львові донорам крові заклади культури знову дають безкоштовні квитки
02 квітня 2026, 16:04
Пресслужба ЛМР
У Львові четвертий рік поспіль заклади культури дарують донорам крові безплатні квитки. У межах акції «Наповнення» кожен, хто здасть кров, отримає квиток на виставу, концерт, у музей чи галерею. Акція стартувала сьогодні, 2 квітня і триватиме цілий місяць.
