У Львові модернізували будівлю лікарні святого Луки, що зменшить споживання енергоресурсів на третину
26 лютого 2025, 19:24
фото Романа Балука для Львівської міської ради
У Львові в лікарні святого Луки Першого медичного об’єднання, що на вул. Навроцького, 23, реалізували масштабний проєкт з енергозбереження. Це дозволить лікарні зменшити витрати енергоресурси на 33%, а зекономлені кошти скерувати на розвиток закладу та покращення якості медичних послуг.
