У Львові можна пройти безкоштовний скринінг людям 40+
05 лютого 2026, 14:33
Пресслужба ЛМР
В Україні стартує державна програма «Скринінг здоров’я 40+», що дає можливість людям від 40 років раз на рік безоплатно пройти базове медичне обстеження без скерування і черг. Усі міські медичні заклади Львова подались на програму — тож тут можна безоплатно і швидко перевірити здоров’я. Скринінг включає комплекс обстежень з акцентом на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет та ментальне здоров’я.
