У Львові нагородили педагогів до Дня працівників освіти
04 жовтня 2024, 16:15
фото Романа Балука для Львівської міської ради
У першу неділю жовтня в Україні традиційно відзначають День працівників освіти. З цієї нагоди, сьогодні мер Львова Андрій Садовий та керівник міського управління освіти Андрій Закалюк від громади міста нагородили педагогів шкільних, дошкільних, позашкільних та мистецьких закладів, працівників галузі освіти.
