У Львові обрали найкращого вчителя, вихователя та керівника гуртка
23 грудня 2024, 19:41
Пресслужба ЛМР
Сьогодні у Львові вперше нагородили переможців «Освітньої премії Львова». 147 працівників галузі отримали премії у розмірі 35 000 гривень, а троє найкращих – по 100 000 гривень та цінні подарунки від партнерів. Ними стали: вчителька-логопединя у яслах-садок №153 Олена Бущак, керівник гуртка «Школа Гідів» у Центрі туризму, спорту та екскурсій Тарас Олексин та вчителька початкових класів у школі №86 Галина Чепак.
