У Львові організували концерт улюблених пісень молоді, яку забрала війна
05 квітня 2025, 11:00
Усі фото — Романа Балука та Анастасії Смольєнко для Львівської міської ради
У межах відкриття року Молодіжної столиці Європи 2025, у Львові у п'ятницю, 4 квітня, відбувся Вечір пам’яті загиблих захисників і молодь, чиї життя обірвала війна. Відомі українські музиканти виконали 12 пісень, більшість – присвячена конкретним людям, яких забрала війна. Подія у Гарнізонному храмі об’єднала музику, спогади та людей, які прагнуть зберігати й розвивати культуру вшанування полеглих через війну.

{gallery _news/2025/04/05/вечір памяті Гарнізонний}