У Львові проходить форум «ReThink Waste»
02 жовтня 2025, 14:37
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Сьогодні, 2 жовтня, у Львові відбувається міжнародний форум з управління відходами «ReThink Waste». Представники екобізнесу, екологічних організацій, фінансових європейських інституцій, а також громад зі всієї України – загалом тут зібралось понад 300 учасників, які обговорюють усі найгостріші питання та розглядають приклад Львова у сфері поводження з відходами.
