У Львові провели церемонію нагородження відзнакою «Почесний знак Святого Юрія»
01 травня 2026, 17:11
Пресслужба ЛМР
З нагоди 770-річчя міста у Львові провели церемонію нагородження відзнакою «Почесний знак Святого Юрія» (посмертно) захисників та захисниць, які з 2014 року та від початку повномасштабного вторгнення росіян боронили Україну. Відзнакою посмертно вшанували 35 військових: нагороди вручили родинам захисників. Це вже 33-тя урочиста церемонія, яку місто провело до пам’ятних дат.
