У Львові рідні військових, що у полоні, організували щемливі акції
22 грудня 2024, 18:14
Пресслужба ЛМР
Протягом вихідних у Львові рідні захисників, що у полоні ворога, зниклих безвісти та небайдужі містяни провели щемливі акції-нагадування. У суботу у центрі Львова на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченкові рідні військових з 24-ї та 63-ї окремих механізованих бригад організували акцію «Всі у полоні свят, вони – зниклі полонені на свята». А в неділю, 22 грудня, рідні захисників Маріуполя провели акцію-перформанс «Третє Різдво в полоні», щоб нагадати про українських військових, які перебувають у російських катівнях. До акції-нагадування про українців, що в полоні, долучились міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною Кіт-Садовою.
