У Львові розпочався Національний туристичний саміт
17 травня 2024, 11:44
фото Романа Балука для Львівської міської ради
У Львові стартував Національний туристичний саміт. Це майданчик для обговорення актуальних питань та викликів, які на сьогодні постали перед галуззю гостинності країни, який щорічно збирає провідних міжнародних експертів та лідерів туристичної сфери з усієї України для продуктивної дискусії.
