У Львові стартував Тиждень здоров’я: на 31 локації всі охочі можуть безкоштовно обстежитись
03 червня 2025, 15:22
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Від сьогодні, 3 червня, і до суботи включно, 7 червня, у Львівській громаді триває традиційна загальноміська кампанія «Тиждень здоров’я». Медичні працівники на 31 локації – на площах, у парках, біля супермаркетів та в інших людних місцях безкоштовно обстежують охочих. Крім звичних базових обстежень, цього року є й нові, а також освітні заходи й соціальні ініціативи для дітей та дорослих. Усе для того, аби вкотре нагадати: рання діагностика – це шанс уникнути важких ускладнень.
