У Львові стартував Тиждень здоров’я
24 вересня 2024, 15:23
фото Романа Балука для Львівської міської ради
Відсьогодні, 24 вересня, і до суботи включно, 28 вересня, у Львівській громаді триває загальноміська акція «Тиждень здоров'я». Медичні працівники міських установ безкоштовно проводять базові обстеження для всіх охочих у різних куточках громади. У меднаметах можна виміряти тиск, перевірити серце, пройти тест на ВІЛ-інфекцію, гепатити В і С, оцінити загальний стан здоров'я та визначити рівень тривоги чи депресії, а також визначити групу крові, пройти ЕКГ та вакцинуватись.
